پرسش و پاسخ

آیا واقعا ویروس آنفولانزا با بعضی دستگاه ها حذف میشود ؟!!

مرجع تایید حذف ویروس آنفولانزا ، " انیستیتو پاستور " است و اعتبار جهانی دارد.
دستگاه تصفیه هوای "نانوفرایند " از :انیستیتو پاستور " تاییدیه حذف ویروس آنفولانزای H1N1 را دارد.
مدرک آن در سایت نانوفرایند موجود است .

[بالا]
ما مشکل قلبی و تنفسی نداریم ، پس نیازی به استفاده از دستگاه تصفیه هوا نداریم ؟

آمار ناباروری در تهران و اصفهان بیش از 2 برابر از متوسط جهانی بالاتر است .به آینده و سلامتی کودکانتان بیندیشید.
آمار سقط جنین را از پزشکان و سایت های اینترنتی جویا شوید .حیرت زده می شوید .
بسیاری از بیماری های پیچیده به علت تجمع سموم در بدن انسان عارض می شود .

[بالا]
بیشتر بیماری هایی که تشخیص علت آن ها با آزمایشات بسیار و تردید ها همراه است و نیاز مند درمان طولانی و فرسایشی هستند ، ناشی از اعصاب و یا مواد غذایی ناسالم هستند و ربطی به هوا ندارند ؟

بطور متوسط روزی27000 لیتر هوا وارد بدن هر انسان می شود ، در صورت استفاده از هوای سالم به مدت طولانی بخش بزرگی از سموم ورودی به بدن را حذف می کنیم و بدن قوی ، توانایی کافی برای پیروز شدن بر سایر عوامل را خواهد داشت. در غیر اینصورت مقدار زیادی مونوکسیدکربن و مواد سرطانزا به جای اکسیژن از هوا، جذب در مویرگها و هموگلوبین شده و وارد سیستم گردش خون میشوند.و مارا ضعیف و آسیب پذیر می کنند .

[بالا]
مهد کودک فرزند ما از بالاترین استانداردها برخوردار است ،هوای اینجا پاک است ؟

کیف و کفش و کاپشن کودکان ما در مهد کودک از مواد سنتز شیمیایی ساخته شده است .و بتدریج پلیمرهایی از آنها متصاعد می شود که با توجه به تعداد زیاد این لوازم در محیط بسته ،برای سلامتی زیان آور است .
اگر کودکی در مهد کودک آنفولانزا و یا سل داشته باشد ، به سرعت در محیط آموزشی منتشر می شود .
موکت مهد کودک با چسب فرمالدیید ساخته شده و به تدریج این ماده سرطان زا را آزاد می کند .
رنگ دیوار و چاپ کاغذ دیواری به تدریج حلال های صنعتی بخصوص تولوئن را آزاد می کنند .
بالش های نرم پلی اوره تان (بخار اسفنج )و سایر مواد مضر را در هوا آزاد می کنند .

[بالا]
آیادستگاه های تصفیه هوا برای افراد متجدد و بیماران است ؟ اکثر مردم کوچه و بازارمصونیت دارند؟

در قدیم اینهمه مواد صنعتی به کار نمی رفت ولی اکنون لوازم زندگی از مواد طبیعی (مانند فلز و چوب و چرم و پشم و سنگ و پنبه ) ساخته نمی شوند . بلکه اکثرا از کامپوزیت ها و مواد سنتز شیمیایی ساخته می شوند .و خاکی که 40 یا 50 سال پیش در کوچه ها بود ،اینقدر آلایندگی نداشت و تا این حد ذرات ریز(کمتر از 2.5 میکرون ) و قابل نفوذ در سیستم گردش خون نبودند . اینهمه خودرو که آزبست و سرب و بنزن و... رامنتشر می کنند ، در قدیم خیلی کمتر بودند .سم منتشرشده از آن ها از حد تحمل انسان معمولی بیشتر است .سیگارها و تنباکوهای معطر هنگام سوختن بیش از 500 نوع آلاینده خطرناک آزاد می کنند .عطر ها و اسانس هایی که به شوینده ها و محصولات آرایشی و بهداشتی و خوراکی می افزایند ، حلال های شیمیایی را به تدریج در هوا آزاد می‌کنند .آفت کش های کشاورزی باعث نابودی آفت ها می شوند ولی بخارات آن ها به هوا می رود و باقی مانده ی آن ها وارد آب های زیر زمینی و آوندهای گیاهان می شود. و در چرخه زیستی بخش هایی از سموم توسط هوا و آب و میوه و سبزی و گوشت وارد بدن ما می شود .انواع اسپری خوشبو وآفت کش و عطر افشان ، حلال های شیمیایی آزاد می کنند.
امواج منتشره از دکل های برق فشار قوی و فرستنده های پرقدرت امواج رادیویی و تلویزیونی و مخابراتی و پارازیت وگوشی های بیسیم و امواج وای فای و موبایل و ریموت کنترل ها و تمام دستگاه های خانگی دارای الکتروموتور مانند جاروی برقی و لباسشویی ،بیش از حد سلامتی در اطراف ما هستند .

[بالا]
آیا دستگاه های تصفیه هوا گران قیمت هستند و برای افراد ثروتمند عرضه می شوند ؟

دستگاه های تصفیه هوا حتی در حدود 50 هزار تومان هم در بازار وجود دارد ، ولی این دستگاه ها هوای یک اتاق و یا درون یک خودرو را پالایش می کنند .ولی می توان آن ها را جابجا کرد .تا گازهای خطرناک و بوها و غبار شناور و ویروس ها و قارچ ها و دود و سرب و آزبست و اواج سرطان زا وارد دستگاه تنفسی و سیستم گردش خون ما نشوند .

[بالا]
اگردرزهای در و پنجره ها را ببندیم و آپارتمان را کاملا نظافت کنیم دیگر آلودگی هوا نداریم ؟

غلط است زیرا بخش بزرگی از آلودگی هوا منشاء درون آپارتمان دارند و محصول لوازم شخصی و اثاثیه منزل و اجاق گاز هستند .آلودگی ناکس ( اکسید های مختلف نیتروژن)NOX ، محصول اجاق گاز و شومینه هستند و این آلودگی درون آشپزخانه بیشترین است و حتی درون هوای اتاق خواب نیز نسبت به پمپ بنزین ها آلودگی اکسید نیتروژن بیشتری موجود است .

[بالا]
دستگاه تصفیه هواباید چندین لایه فیلتر فیزیکی مانند هپا و کربن اکتیو و .....داشته باشد مگر نه ؟

- تمام دستگاه های تصفیه هوای کاملا الکترونیک با انتشار یون ها و اکسیژن فعال و فوتوکاتالیست و فوتوپلاسما ،تاییدیه موثر تری طبق آزمایشات آزمایشگاه محیط زیست و انستیتو پاستور ایران دارند . 2-خریداران دستگاه های چند فیلتری قابل تعویض ، به علت تحریم ،دچار مشکلات تهیه فیلتر (مانند دستگاه های سامسونگ مدل قبل) می شوند .3- هزینه خرید فیلتر 6 ماه یکبار و هزینه تعویض فیلتررا حساب کنید. 4-پس از تعویض فیلتر دستگاه های تصفیه هوا ی تکنولوژی قدیمی ،کمی لقی پیدا کرده و صدای مزاحم از آنها پخش میشود .5-دستگاه هایی که فیلتر هپا دارند، موتوروفن قوی برای عبوردادن هوای پر فشار از سوراخ های میکروسکوپی فیلتر دارند که باعث مصرف برق بیشتر و صدای بیشتری است.اما تکنولوژی فوتوکاتالیست وفوتوپلاسما ویونایزر واکسیژن فعال بدون صدا و دارای فن کم مصرف ( در حد لامپ 25 وات کم مصرف هستند ) دستگاه های پاناسونیک ژاپنی هم از همین تکنولوژی ها استفاده می کنند .

[بالا]
فروشگاه هوای پاک -شرکت نانوفرایند
[تهران]
  • نوع فعالیت: وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش
  • خدمات/محصولات : 3کاره -بخاری برقی+تصفیه هوا+کولر، تصفیه هوای درون اتاق ، تصفیه هوای همراه (گردن آویز)، بخور سرد، تصفیه هوای درون خودرو+تاییدیه انستیتوپاستور، بخاری برقی ، ازون ساز ، ژنراتور ازون ، استریل کردن آب ، ضدعفونی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 021-88226627، 021-88226887، 021-88728288
بروز رسانی 3 ماه قبل